Skip to content Skip to footer

Nasıl destek olabilirsiniz ?

...
Patreon logo

Patreon ile Destek Ol

Patreon uluslararası bir platfom olduğu için desteklerinizi dolar bazında kabul etmektedir. Logoyu tıklayarak Patreon'u açabilirsiniz.

Neden destek istiyoruz?

...

Boş Ayna Dergi, bir Aikido blog sayfası olarak doğduğu günden itibaren, 12 yıldır kar amacı gütmeyen bir platform olarak varlığını sürdürdü. Zamanla alanında en geniş kapsamlı Türkçe kaynak haline geldi. Şimdi ise beden-zihin üzerine çalışan pek çok yöntem için aynı şekilde kayda değer bir Türkçe kaynak yaratmayı hedefliyoruz. 

Kendi pratiklerimiz üzerinde derinleşmeye çalışırken bir araya gelen bizler, herhangi bir alanda sadece minder üzerinde pratik yaparak derinleşmenin pek mümkün olmadığına inanıyoruz. Çalıştığınız alan bir savaş sanatı da olsa, bir şifa sanatı da olsa, kişinin bedeni ve zihniyle ilişki kurması, çevresinde olan bitene temas etmesi, kendini keşfederken dünyaya karşı bir anlayış geliştirmesi gerektiğini düşünüyoruz. 

Bu noktada üretmeye devam edeceğimiz tüm içerikler, öğrenmeyi, keşfetmeyi, deneyimlemeyi ve bunları bir topluluk olarak paylaşmayı hedefliyor.

Tahmin edersiniz ki böyle kapsamlı bir içeriği oluşturmak, bilgili ve deneyimli insanlara ulaşmak oldukça mesai gerektiren bir iş. Diğer taraftan sadece eğitmen olarak yaşamımızı sürdürdüğümüz için hali hazırda yoğun bir mesaimiz var. 

İşte burada siz devreye giriyorsunuz. Okurlarımız olarak destek vererek, Boş Ayna Dergi’nin (yıllardır cepten harcadığımız) masraflarını karşılamamıza ve yeni projelerle kapasitemizi genişletmemize  yardım edebilirsiniz. 

Daha önemlisi, sadece sessiz bir okur olmaktan çıkıp, bir topluluğun parçası olarak ne kadar etkili olabildiğinizi görmek istemez misiniz? Göze görünmecek kadar küçük destekler veren çok sayıda insan, bir topluluk olarak büyük değişimlere imza atabilir. 

Neler yapacağız?

...

Platformumuzu yeni yazarlara, araştırmacılara ve üstatlara açarak, kapsamlı bir Türkçe kaynak olmaya devam edeceğiz.​

Podcast yayınlarına başlayacağız ve bir çok alanda deneyimli eğitmenlerden, uzmanlara, öğrencilere kadar geniş bir kitlenin bilgi dağarcığını sizlere ulaştıracağız.

Çevrimiçi seminerler, topluluk buluşmaları ve eğitimler planlayacağız.

Belirli konularda eğitim dosyaları oluşturacağız. Örneğin bir alanda eğitmenlik yapıyorsanız, uzmanların desteğiyle oluşturulacak bu eğitim dosyaları eğitmenlik becerilerinizi geliştirmenize yardımcı olacak.

Bir forum altyapısı kurarak, ortak alanlarda çalışmak isteyen insanların iletişimine yardımcı olamaya çalışacağız.

Sizlerden gelecek yeni fikirlere ve projelere her zaman açık olacağız.